_GG_1735

Johan Glans
VD och delägare
031-720 85 13
johan@elfastgbg.se

DIN ELFIRMA I GÖTEBORG

På El-Fast Göteborg AB har vi en positiv syn på utmaningarna vi ställs inför. Vi har lång erfarenhet, gedigen kunskap och gör alltid vårt allra bästa för att hitta en lösning som passar dig.

Vi nöjer oss inte med annat än nöjda kunder, och står nu för servicen hos många fastighetsägare i Göteborg. Ungefär 50% av våra kunder är privatpersoner och 50% är företag. Det ger en bred förståelse och håller oss uppdaterade, så att vi kan möta alla kunders behov.

Bland våra uppdrag finns allt inom nyinstallationer, renoveringar och ombyggnationer. Vi gör allt från felsökningar till helhetslösningar. Därför har vi även ett gott samarbete med snickare, rörmokare, plattsättare, inredare och ljusdesigners. El-Fast Göteborg AB grundades 2008 och sedan dess har vi samlat in en stor erfarenhet av servicearbeten och reparationer.

Kontakta oss idag eller låt oss ringa upp dig!

RING OSS PÅ 031-702 00 40

_GG_1840

Dick Eldemyr
delägare
031-720 85 14
dick@elfastgbg.se

_GG_1844

Boris Nielsen
031-720 85 15
boris@elfastgbg.se

_GG_1763

Leo Martinez
031-720 85 16
leo@elfastgbg.se

_GG_1829

Dhan Hector
031-720 85 17
dhan@elfastgbg.se

_GG_1745

Andreas Göransson
031-720 85 18
andreas@elfastgbg.se

_GG_1777

Tobias Göransson
031-720 85 19
tobbe@elfastgbg.se

_GG_1718

Eddie Eliasson
031-797 85 21
eddie@elfastgbg.se

_GG_1816

Sebastian Andersson
031-797 85 22
sebastian@elfastgbg.se

_GG_1787

Tobias Andersson
031-797 85 23
tobias@elfastgbg.se

_GG_1797

Patrik Liljeberg
0704-90 16 23
patrik@elfastgbg.se

KONTAKTA OSS

El-Fast Göteborg AB
Solfågelsvägen 12B
42472, Olofstorp
Tel: 031-702 00 40
E-post: info@elfastgbg.se

Boris Nielsen installerar golvvärme
i ett nybygge i Olofstorp.